תקנון הפנסיון

תקנון פנסיון סנטרל בארק

בעת סימון (Checkbox) ואישור התקנון הלקוח/בעל הכלב מסכים לקבל את תנאי התקנון, קבלה והחזקה לפנסיון סנטרל בארק.

 1. אני מצהיר כי הכלב/ים שלי בריאים וקיבלו חיסון כלבת ומשושה כמחוייב בחוק. (p+phl) – במידה והכלב יחלה במחלה שנגדה היה אמור להיות מחוסן לא תחול אחריות בגין כך על הפנסיון.
 2.  בעל הכלב מצהיר כי ידועים לו תנאי החזקת הכלב כולל שעות הפעילות בפנסיון ומצא את הפנסיון מתאים לצרכיו.
 3. במרקה של פציעת הכלב בזמן שהותו תהא אחריות הפנסיון מוגבלת לטיפול ראשוני והפגישה עם ווטרינר – הקשור לפנסיון.
 4. הפנסיון אינו אחראי בעבור שעלת מכלאות (Kennel Chough) מומלץ על ידינו לחסן את הכלב לפי תנאיו של הוטרינר הקבוע של הכלב.
 5. גורים עד גיל שנה חשופים למחלות גורים, כלבים קשישים או כלבים עם בעיות כרוניות מתקבלים לפנסיון ללא כל אחריות לגבי מחלה או מוות ממחלה.
 6. בכל מקרה של מחלת הכלב שלא באחריות הפנסיון כולל היפוך קיבה הפנסיון (סנטרל בארק) מתחייב לשאת בהוצאות בעבור הטיפול הווטרינרי ואו בהוצאות פינוי הכלב.
 7. לבעלי כלבת: הפנסיון ישתדל אך לא יקח אחריות על כלבות שיכנסו להריון בזמן השהייה בפנסיון יש לעדכן על ייחום או ייחום קרוב.
 8. במקרה של, גניבתו של הכלב, או בריחתו מהפנסיון למרות אמאעי הזהירות הקפדניים במקום מוגבלת אחריות הפנסיון לפיצוי לפי ערך בשוק של גור כלב מגזע זהה.
  לאחר חתימה על מסמך זה אני מוותר על כל תביעה מעבר לסכום הנ"ל (מומלץ לבעל הכלב לבטח את כלבו).
 9. מות כלב בפנסיון כתוצאה ממחלה/היפוך קיבה טיפול ופינוי הכלב יהיה על חשבון הבעלים בלבד.
 10. מודגש בזאת כי אנו עושים הכל על מנת שלא יהיה פרעושים וקרציות ואנו נעזרים רק באנשי מקבוע למען כך, לרוב ידינו היא על העליונה אולם למרות זאת הפנסיון לא יישא בשום טענה/נזק בגין כלב שחזר לבעליו עם קרציות או פרעושים.
 11. בשל האמור בסעיף 10 בתקנון זה – לא יישא הפנסיון באחריות בגין כלב שבעקבות מגע עם קרציות חלה במחלת "קדחת קרציות"
 12. במקרה וכלב לא ילקח עד 10 ימים מעבר לתאריך המסוכם יהיו בעלי הפנסיון רשאים למסור/למכור את הכלב. סעיף זה אינו פוגע בזכותו של הפנסיון לפעול לגביית יתרת התמורה המגיעה לו בכל דרך חוקית וגם לשלומו/עתידו של הכלב.
 13. אני מבין שזהו פנסיון פתוח והכלבים רצים ומשתוללים וכמו בגן ילדים גם עלולים להיפצע כתוצאה מהמשחק – לא אבוא בתענות כלפי הפנסיון.
 14. הסכם זה על כל סעיפיו מקובל עלי גם לפעמים הבאות שבהם ישהה הכלב בפנסיון.

  קראתי, הבנתי ומקובל עלי הסכם זה.

בקצרה על סנטרל בארק:

הפנסיון הנו פנסיון פתוח ביום ,בו הכלבים חופשיים בשטח המשתרע על כדונם. הכלבים יכולים לפרוק אנרגיה ולמצוא חברים ככל שיירצו. לכלבים יש מקום מרבץ מוצל בתוך הכלבייה שגודלה כ-180 מ"ר במבנה סגור ומקורה ובמהלך היום כולו הם נמצאים בחצרות על שטח של כדונם ויש כ 260 מטר צל ומקומות רביצה. בכלבייה ישנם תאים גדולים עם רצפת בטון וניקוזים וזאת בכדי להגיע לרמת ניקיון והגינה גבוהים. התאים משמשים למנוחת הכלבים בשעות חמות, לאחר חלוקת האוכל ובלילות. בכל תא ישנם מיטות לכל כלב. המזון בו אנו משתמשים להאכלת הכלבים ברמת סופר פרימיום. הפנסיון עובר ריסוס נגד טפילים באופן קבוע ורציף. כניסת כלבים לפנסיון מותנית בהצגת פנקס חיסונים עם חיסון כלבת ומשושה בתוקף. הפנסיון מגודר בגדר יהודה בגובה של כ- 2.54 מטר המותקנת על חגורות בטון וזאת למניעת יכולת הכלבים לחפור מתחתיה או לחלופין לטפס מעליה ולצאת משטח הפנסיון.

הזמן פנסיון לכלב שלך אונליין

הדרך הקלה והיעילה ביותר להזמין פנסיון לכלב שלך אונליין עם כל השירותים הנילווים, הצוות המנצח שלנו וכל זה במקום אחד.