להזמנת פנסיון חייגו: 052-5822281

קצת על הפנסיון

הפנסיון הנו פנסיון פתוח ביום ,בו הכלבים חופשיים בשטח המשתרע על כדונם. הכלבים יכולים לפרוק אנרגיה ולמצוא חברים ככל שיירצו. לכלבים יש מקום מרבץ מוצל בתוך הכלבייה שגודלה כ-180 מ"ר במבנה סגור ומקורה ובמהלך היום כולו הם נמצאים בחצרות על שטח של כדונם ויש כ 260 מטר צל ומקומות רביצה. בכלבייה ישנם תאים גדולים עם רצפת בטון וניקוזים וזאת בכדי להגיע לרמת ניקיון והגינה גבוהים. התאים משמשים למנוחת הכלבים בשעות חמות, לאחר חלוקת האוכל ובלילות. בכל תא ישנם מיטות לכל כלב. המזון בו אנו משתמשים להאכלת הכלבים ברמת סופר פרימיום. הפנסיון עובר ריסוס נגד טפילים באופן קבוע ורציף. כניסת כלבים לפנסיון מותנית בהצגת פנקס חיסונים עם חיסון כלבת ומשושה בתוקף. הפנסיון מגודר בגדר יהודה בגובה של כ- 2.54 מטר המותקנת על חגורות בטון וזאת למניעת יכולת הכלבים לחפור מתחתיה או לחלופין לטפס מעליה ולצאת משטח הפנסיון.

קצת על אריק פיבקו

עבדתי ככלבן בשירות בתי הסוהר בין השנים 2003-2011 בתחומים הבאים: מטפל בכלבי אבטחה ושמירה, כלבן סיור ותקיפה, כלבן סיור במגמת מרדף, מדריך כלבנים במרכז ההכשרה לכלבנים בשירות בתי הסוהר וראש צוות במספר יחידות בשירות בתי הסוהר. לפני כ12 שנים עזבתי את שירות בתי הסוהר ופתחתי עסק עצמאי לאילוף כלבים. מכל תחומי האילוף ופתרון בעיות ההתנהגות בכלבים , סקרנה אותי הדרך לפתרון הבעיות בעזרת ”כוח הלהקה“, פתחתי פנסיון בכפר הנוער גלים (סמוך לטירת הכרמל) בשנת 2011, כיום שם הפנסיון הוא ”סנטרל בארק- Central Bark“. בשיטת עבודתי אני עובד בשילוב עם המון קבוצות של תלמידים ובני נוער ויחד אנו מתאימים בין הכלבים והתלמידים. כל הכלבים אסופים מתחנות ההסגר השונות או כלבים נטושים שנמצאו על ידי או על ידי אנשים שביקשו עזרה עם כלב נטוש. חלקם הגיעו במסגרת השירות שאני נותן בהעברת בעלות מלאה על כלבים שבעליהן/ם נאלצים מסיבותיהם למסור את הכלבים ומשלמים בעבור השירות.

בעל תואר ראשון B.ed במדעי הסביבה והחקלאות וסטודנט לתואר שני בניהול מערכות חינוך.

אריק פיבקו בתחרות אילוף עם הכלב מיטשל

פרוייקטים שאנו שותפים בהם

  • מגמת חקלאות 5 יח‘ל בהתמחות בכלבנות.
  • שיעורי כלבנות דיגיטלים למשרד החינוך
  • פרויקט משח“ק של מ.א חוף הכרמל
  • א.ד.נ.מ. – שירותים איכותיים לצרכים ייחודיים
  • ליאובק-חינוך מיוחד
  • בית הספר כרמל וים בשיעורי בחירה
  • מחנה קיץ קימאמה – kimama מסלול אילוף כלבים
  • קייטנת כפר גלים
  • קייטנת ברליץ
  • קייטנת נצרת עילית

בשיטת עבודתי אני נעזר בכוח הלהקה, במהלך השנה אני אוסף אליי ממספר גורמים כלבים נטושים בוגרים וגורים, בעזרת התלמידים שלי אני משקם ומעצב התנהגות של כלבים, בסוף התהליך או בדרכו אנו מציעים את הכלבים לאימוץ.
ה“להקה“ היא כלי יעיל לפתרון בעיותהתנהגות בכלבים ובפרט עיצוב התנהגותי בגורים. בתהליך האילוף על מגוון שיטותיו מקבלים הבעלים כלים אתם יוכלו להבין את צרכיו הבסיסיים של כלבם וכך לפתור בעיות שגרתיות בחייהם כגון: הרס הבית, צרכים, קפיצה על אנשים, נשיכות, צרכים, אגרסיה אל מול כלבים וחתולים, חרדות נטישה ועוד.. ולא רק פקודות בסיסיות כגון: "שב", "ארצה", "רגלי" ועוד…

תפריט נגישות